ПП “ГЕОБУРПРОЕКТ” засноване 26 листопада 2008р.

 

Основними видами діяльності підприємства є геологічне вивчення і пошук родовищ корисних копалин та експертиза запасів (повторна геолого-економічна оцінка запасів родовищ     корисних копалин) з подальшою державною експертизою матеріалів переоцінки в ДКЗ України, маркшейдерське обслуговування видобувних підприємств та геодезичні послуги.

 

Також ми займаємось оформленням необхідних документів для отримання спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення чи промислової розробки   родовищ корисних копалин.

 

Основними перевагами нашого підприємства є професійний штат та використання сучасних методів та обладнання: бурове устаткування для оперативного буріння під час ведення       геолого – пошукових робіт, двохчастотні системи GPS та сучасні автоматизовані тахеометри.

 

За роки праці на підприємстві сформована значна база, що містить інформацію як про розвідані родовища, так і про перспективні ділянки розвідки на територіях Львівської, Івано –   Франківської, Волинської, Чернівецької, Закарпатської, Полтавської, Харківської, Чернігівської та інших областей України.

 

Детальніше про послуги нашої компанії Ви можете ознайомитись у розділі “Послуги”