Якщо ви маєте на меті отримати дозвіл на користування надрами або знаходитеся на стадії пошуку родовища корисних копалин, наша компанія допоможе вам уникнути ризиків та обійти підводні камені, які можуть трапитися на вашому шляху. Тому перш ніж вкладати кошти  в розробку родовища, радимо звернутися до наших фахівців.

Перед початком оформлення дозволу або до початку розгортання геологорозвідки, наші геологи рекомендують зробити первинне обстеження родовища. За вашим запитом буде проведено оперативний аудит ділянки, включно з аналізами порід та буровими роботами, які супроводжують цей процес.

За результатами такого обстеження буде проведено підрахунок попередніх запасів родовища, яким ви цікавитеся, і ви отримаєте професійні висновки стосовно доцільності подальшої геологічної розвідки. На основі цього звіту, ви зможете оцінити подальші витрати і прийняти рішення, чи варто надалі вкладати кошти у даний проект.

У наш час, окрім якості гірських порід, варто звернути увагу на інфраструктуру, яка оточує ділянку перспективних розробок. Географічне розташування та відстань до найближчих залізничних та автомобільних шляхів може стати суттєвим чинником невиправдано великих витрат, або і унеможливити видобуток як такий. Важливо також враховувати можливість поселення ваших робітників. Варто також зважати на статус території, на якій розташовується перспективне родовище, оскільки закон забороняє розробку у межах природних заповідників, національних парків та інших об’єктів, які знаходяться під охороною.

У ході роботи фахівці нашого підприємства роками напрацьовували базу родовищ, і ми вже маємо, які родовища вам запропонувати. Ми охоче поділимося з вами такою інформацією, або ж допоможемо вам із вашою власною розробкою, спираючись на досвід роботи, ресурси, технології та особливості чинного законодавства

Інші послуги компанії, що можуть вас зацікавити

контакти

пп "геобурпроект"

79034, Україна, м.Львів,
вул. Литвиненка, 3,
офіс 10-12

тел:

097 - 867 - 04 - 94
032 - 244 - 01 - 95
067 - 149 - 92 - 03
067 - 256 - 19 - 21
050 - 105 - 65 - 60
063 - 169 - 36 - 00

e-mail:

geoburproekt@ukr.net

маєте запитання?