Робота з надрами — це складний структурований процес, що вимагає професійного підходу, ретельного виконання на кожному етапі робіт і високого рівня відповідальності.

 

Компанія “Геобурпроект” надає найширший спектр послуг із вивчення та розробки родовищ корисних копалин, включаючи попередню та експлуатаційну геологічну розвідку, геолого-економічну оцінку, пошук та аудит родовищ, розробку кар’єрів, буріння свердловин, геодезичні роботи, складання проектної документації, одержання необхідних державних дозволів тощо.

 

Геологічна розвідка включає в себе кілька етапів дослідження, які потрібні для планування, проектування та прогнозування витрат на освоєння конкретного покладу чи родовища. Геологорозвідка є комплексом геохімічних, геофізичних та геолого-мінералогічних методів, які проводяться з метою визначення умов залягання, будови і властивостей корисних копалин. Після первинного дослідження проводиться детальна геологічна розвідка ресурсів, які були попередньо намічені перед розробкою. Під час експлуатаційної геологорозвідки відбувається вивчення морфології, гідрогеологічних, а також гірничо-геологічних особливостей видобутку на окремо визначених ділянках.

 

Команда досвідчених фахівців компанії “Геобурпроект” проведе детальну покрокову геологорозвідку родовища, і на основі отриманих даних, допоможе зробити якісні висновки щодо рентабельності та доцільності подальшої розробки об’єктів. Після чого відбувається перехід до проектування та інших етапів розробки.

 

Ми співпрацюємо з нашими клієнтами на умовах конфіденційності та в разі потреби вітаємо укладання додаткових угод про нерозголошення.

 

Серед багаторічних напрацювань компанії — значна  інформаційна база перспективних ділянок та розвіданих родовищ. До ваших послуг сучасні технологічні методи та обладнання.

Інші послуги компанії, що можуть вас зацікавити

контакти

пп "геобурпроект"

79034, Україна, м.Львів,
вул. Литвиненка, 3,
офіс 10-12

тел:

097 - 867 - 04 - 94
032 - 244 - 01 - 95
067 - 149 - 92 - 03
067 - 256 - 19 - 21
050 - 105 - 65 - 60
063 - 169 - 36 - 00

e-mail:

geoburproekt@ukr.net

маєте запитання?