Один з основних напрямків діяльності нашої компанії — це виконання бурових робіт різного рівня складності та призначення. Ми гарантуємо якісну та швидку підготовку до буріння та виконує такі види робіт:

  • буріння свердловин на воду;
  • буріння під сваї для будівництва (буріння під палі);
  • буріння під теплові насоси;
  • буріння для відбору керну під час розробки кар’єрів;
  • складання паспортів свердловин

Окрім безпосередньої реалізації бурових робіт, наша компанія надає послуги із складання та державної реєстрації детальних паспортів свердловин, а також надійне посередництво при одержанні спеціальних дозволів на водовикористання.

Особливістю процесу підготовки до буріння є попередня геологічна розвідка та визначення водоносного горизонту. На основі отриманих під час дослідження даних, починається власне підготовка до буріння. На даному етапі робіт враховуються особливості ґрунту, обирається тип і спосіб закладання колони, залежно від цільового використання свердловини.

Кожна свердловина є унікальною, оскільки її особливості залежать від ділянки, геологічних особливостей ґрунтів та порід, глибини водоносного горизонту тощо. Відповідно до цих умов обираються методи та технології буріння. Також від особливостей окремо взятої свердловини залежать і умови її подальшої експлуатації.

Компанія “Геобурпроект” швидко та фахово виконає весь спектр геологічних, інженерних та інших видів робіт, що пов’язані з розробкою потрібної вам свердловини.

Інші послуги компанії, що можуть вас зацікавити

контакти

пп "геобурпроект"

79034, Україна, м.Львів,
вул. Литвиненка, 3,
офіс 10-12

тел:

097 - 867 - 04 - 94
032 - 244 - 01 - 95
067 - 149 - 92 - 03
067 - 256 - 19 - 21
050 - 105 - 65 - 60
063 - 169 - 36 - 00

e-mail:

geoburproekt@ukr.net

маєте запитання?