Компанія “Геобурпроект” пропонує широкий спектр бурових послуг, в тому числі у будівництві. Зокрема, при підготовці фундаменту споруди у більшості випадків не обійтися без бурових робіт. Технологія монтажу фундаменту на сваях дозволяє швидко та ефективно реалізувати роботи із розробки основи вашого будівництва. При виборі такого формату, мінімізуються ризики руйнування будівлі в майбутньому, за рахунок зменшення навантаження на ґрунт. На основі попереднього аналізу ґрунтів, а також залежно від типу споруди, згідно з її проектом, визначається бажаний тип фундаменту і, власне, технологія буріння під сваї. Даний спосіб ідеально підходить для легких дерев’яних споруд, МАФів, тощо. Фундаменти на палях є обов’язковими при побудові конструкцій будь-якої складності у нестійких ґрунтах зі слабким верхнім шаром. Професійного підходу та делікатного виконання вимагає  будівництво у місцевостях, де існує ризик підтоплення. Попри те, що підготовка фундаменту не залежить від пори року, варто враховувати сезонні зміни (наприклад повені, розливи річок) та кліматичні умови при проектуванні та закладанні основних конструкцій.

Споруди на палях особливо рекомендовані на піщано-глинистих, болотистих (торф’яних), рослинних ґрунтах, оскільки як правило вони є нестійкими за структурою або насиченими водою. Не рекомендується закладати сваї у випадку, коли існує імовірність горизонтального зсуву ґрунтів.

При використанні пальового фундаменту практично завжди стає  неможливим оснащення будівлі функціональним цокольним поверхом або підвалом. Натомість суттєвою перевагою побудови на сваях є економія на матеріалах, витратах на будівництво та вартості подальшої експлуатації будівлі.

До ваших послуг пропонуються різні технології буріння та найсучасніше обладнання.

Після вивчення особливостей ґрунту та визначення глибини залягання твердого ґрунту, нашими фахівцями у відповідній точці встановлюється ямобур або інше устаткування. Після цього розпочинається процес буріння, встановлюється обсадна труба, з якої виймається сипкий ґрунт. Коли свердловина готова, в неї встановлюється армокаркас і її порожнина заповнюється бетонним розчином. Також нашими фахівцями пропонується буріння під буронабивні палі. В даному випадку використовуються методики віброзанурення, витіснювального буріння, застосування порожнистих шнеків, а також із використанням гвинтових паль. У першому випадку, свердловина може сягати великої глибини і утворюється за рахунок різниці ходу між обсадною трубою і буровим шнеком. При витіснювальному бурінні, процеси виймання ґрунту та заповнення свердловини бетоном відбуваються одночасно, занурення армуючого каркасу є заключним етапом. Цей спосіб вважається швидким, однак не розрахований на велику глибину. При використанні гвинтових паль не потрібна попередня обробка ділянки та бетонування, але даний метод має обмеження глибини до 35 метрів.

Залежно від потреб вашого будівництва, ми виконаємо необхідні підготовчі та бурові роботи будь-якої складності.

 

Поліпшення якості життя, тарифи на природній газ, а також виклики, що пов’язані з потребою економії природних ресурсів, неминуче призводять до впровадження інноваційних підходів до оснащення житлових та промислових споруд. Однією з таких тенденцій є встановлення теплових насосів, які дозволяють суттєво заощаджувати на опаленні та зменшити витрати дорогоцінних природних ресурсів. Дія теплового насоса ґрунтується принципі, подібному до роботи кондиціонера, забираючи тепло з-за меж приміщення, передаючи його досередини. Наші фахівці надають професійні послуги з підготовки свердловин під теплові насоси з подальшим сервісом зі встановлення необхідного устаткування. Введена в експлуатацію система з геотермального зонда і теплового насоса дозволяє забезпечити теплом як приватний будинок, так і промислове приміщення або сільськогосподарське підприємство. Сучасне обладнання за допомогою теплових насосів забезпечує скорочення споживання природнього газу до 3-4 разів у порівнянні з газовими котлами. Теплові насоси екологічно чисті та економічні: при споживанні 1 кВт електроенергії, здатні продукувати 4 – 6 кВт теплової енергії. При цьому, терміни служби такого насоса складає в середньому до 30 років.

Малогабаритні установки для буріння свердловин під теплові насоси які ми використовуємо у своїй роботі, мають ряд переваг і забезпечують мінімальну ціну буріння одного погонного метра свердловини і можуть використовуватися у важкодоступних місцях без нанесення шкоди ландшафту ділянки.

 

Щороку все більше людей встановлює в своїх садибах теплові насоси. Оскільки на глибині понад 2 м, температура завжди складає 5-8 градусів, існує можливість використання тепла зі свердловини. Глибина буріння свердловин під теплові насоси складає переважно 40-60 м, в окремих випадках – до 200 м. Глибина залежить від метражу приміщення і потреб споруди в теплі, а також – від потужності теплового насоса. У бурову свердловину діаметром 120-190 мм встановлюється U-подібний колектор та заповнюється спеціальною рідиною, яка забезпечує найкращу теплопередачу.

 

У наші послуги входить:

  • Установка контурів;
  • Цементація;
  • Заливка бетонітних розчинів;
  • Вибір і розрахунок типу та потужності насоса.

Інші послуги компанії, що можуть вас зацікавити

контакти

пп "геобурпроект"

79034, Україна, м.Львів,
вул. Литвиненка, 3,
офіс 10-12

тел:

097 - 867 - 04 - 94
032 - 244 - 01 - 95
067 - 149 - 92 - 03
067 - 256 - 19 - 21
050 - 105 - 65 - 60
063 - 169 - 36 - 00

e-mail:

geoburproekt@ukr.net

маєте запитання?